Kamenná predajňa OC Max Nitra PO-NE : 9:30 -20:00

AirVape X vaporizér - Ocean Blue

AirVape je späť v podobe AirVape X, veľkého brata výkonného AirVape Xs zariadení. Tento štýlový vaporizér má plne keramický nádobku pre čistú paru plnú chuti. Stále ultra štíhly, ľahučký a prenosný na použitie za chôdze. AirVape X má nádobku o 25% väčšiu ako jeho predchodca. Je vyrobený z kvalitnejších materiálov, aby bol trvanlivý a zabezpečilo sa optimálne vdýchnutie. Má tiež nádobku na koncentrát, aby sa dal využiť s olejmi i voskom.

Na objednávku
Kód: 1111
Značka: AirVape
€104,90 / ks
Kategória: Vaporizéry
Cartridge: Nie
Kapacita baterky: 1300 mAh
Koncentráty: Áno
Liquid: Áno
Sušina: Áno
Váha: 91 g
 
Design

Navrhnuté v Benátkach, CA, USA. Vyrobené v Číně. Pokud uprednostňujete dlhej sólo vdýchnutí alebo skupinovú inhaláciu s kamarátmi, budete milovať výkonnú a rýchlo sa nabíjaciu batériu a hybridný vykurovací systém bez odpadu, ktorý má AirVape X. Začnite čo najskôr vdychovať vďaka len 20 sekundám, ktoré je potrebné na zahriatie a rovnako rýchlo ho vyčistite jednoduchým vymetením komory. Každá jedna možnosť možno ľahko presne prispôsobiť potrebám a to od teploty až po bezpečnostné nastavenia.

Všetky tieto funkcie sú však nič oproti dokonalej kvalite pary. S izolovanú vzduchovú cestičkou a filtrom zmení tento vaporizér vaše bylinky na husté, chutné mraky, ktoré sa ľahko vdychujú a sú vychladené napriek malej veľkosti vaporizéra. Užite si ho doma alebo si ho vychutnajte vďaka nenápadnému dizajnu aj mimo domova.

 
Kvalitná konštrukcia
Výkonný AirVape X je dôkazom toho, že väčšie nie je vždy lepší. Šírka 1,2 cm a hmotnosť 90 g robia z tohto vaporizéra jeden z najštíhlejší a najľahších kúskov na trhu pričom je porovnateľný s oveľa väčšími modelmi. AirVape X má elegantný kovový vonkajšok, ktorý vyzerá robustne, bez toho by bol ťažký a zároveň aby ​​odolával všetkým vplyvom vonkajšieho prostredia. Pevné telo je kombinované s plne keramickým chodníkom na paru, aby bola zaistená optimálna chuť. Magnetický náustok ho robí ešte lepším, jednoducho sa plní - len ho odklopte a nepotrebujete nič skrutkovať. Všetko toto je kompaktného tvaru, ktorý sadne do dlane alebo vrecka, takže ho viete skryť a je diskrétna kdekoľvek ste.
 
Väčšia batéria a nádobka
Stavaný pre dlhé vdýchnutí a s nízkou potrebou naplňovanie ponúka AirVape X bezkonkurenčnú hodnotu za peniaze. Väčšia komora vaporizéra je podporená hybridným zahrievaním, ktoré využíva kondukčné a konvekčné zahrievanie. Keď keramická komora ohrieva nádobku, horúci vzduch prechádza cez každý jeden milimeter byliniek. Dôkladne odparí celú náplň, AirVape X minimalizuje odpad a inhalácie trvá dlhšie. Dobíjateľná 1300 mAh Li-ion batéria sa dobíja cez USB dobíjací kábel len hodinu a vydrží na tri až štyri nádobky náplne. Ak si chcete užiť dlhšiu inhaláciu, nemusíte sa obávať - ​​nakoľko s prechodovou technológiou môžete nepretržite vdychovať aj počas nabíjania batérie.
 
Jednoduché použitie

Našťastie v záujme kvality nemusíte zľaviť zo svojich požiadaviek na jednoduchosť používania. AirVape X je ľahko použiteľné zariadenie, ktorého použitie je jednoduché v každom kroku. Keď ste pripravený začať používať vaporizér, naplňte komoru jemnou zmesou až po samotný okraj. Ak používate novú podložku na koncentráty, stačí na ňu dať vosk alebo kvapnúť olej a následne ju vložiť do komory. Potom stačí dať späť magnetické veko a stlačiť vypínač trikrát. Táto bezpečnostná funkcia chráni životnosť vašej batérie a chráni AirVape X predtým, aby sa vám vo vačku zapol. Na zahriatie vaporizéra vám stačí 20 sekúnd. Hodinky sledovať nemusíte - keď je zahriaty začne vibrovať.

Každú inhalácii si nastavte podľa svojich potrieb vďaka jednoduchým ovládacím tlačidlám. Teplotu si môžete nastaviť úplne presne po 1 ° od 93 ° C do 220 ° C. Na modernom 3,3-cm LED displeji môžete vidieť aktuálnu teplotu a životnosť batérie. Ovládaním si môžete nastaviť automatické vypnutie alebo si ho môžete prepnúť medzi stupňami Celzia a Fahrenheit.

Záruka
AirVape X je dodávané s 2 ročnou zárukou.

 

Parametre 
O 25% väčšia nádobka oproti AirVape XS
1300 mAh Li-ion batéria
Zahriatie počas 20 sekúnd - po zahriatí zavibruje
Presné nastavenie teploty od 93 ° C do 220 ° C
Automatický režim vypínania
Tlačidlo pre jednoduché ovládanie teploty ↑ ↓
 
Oválna keramická komora spaľovne
Ergonomický dizajn s jednoduchým uchopením
Náradie na čistenie
LED displej

 

Doplnky (súčasťou produktu)

- Vkladacia nádobka na koncentráty
- USB napájací kábel
- Čistiace náradia a obal
- Filtre
 
 
Upozornenie pre kupujúcich: Vaporizér z hygienických dôvodov nie je možné vrátiť a preto od kúpnej zmluvy a jeho dodávke nemožno odstúpiť.

 

Ako AirVape X funguje?

Ako poskladať AirVape X

Čistenie AirVape X

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť AirVape bola založená v roku 2013 a od tej doby prináša pre svojich zákazníkov prémiové vaporizéry a aromaterapeutické zariadenia na inhaláciu byliniek. AirVape sa snaží pomocou svojich dizajnov zariadení, ktoré kombinujú praktickosť, funkčnosť, skvelú užívateľskú ovládateľnosť za prijateľné ceny. Ak siahnete po produktoch značky AirVape určite neoľutujete a nájdete si produkt, ktorý hľadáte.