Kamenná predajňa OC Max Nitra

AirVape XS Go

AirVape Xs GO predstavujú úspešného nástupcu modelu AirVape X, ktorý prichádza s úplne novým, zmenšeným a elegantnejším dizajnom (2,5 x 10 cm - 53 g). Vďaka upravenej veľkosti je možné vaporizér schovať, vo všetkej diskrétnosti, do vašej dlane, pokiaľ teda potrebujete vaporizovat bez povšimnutia. AirVape Xs GO má zabudovanú 1200 mAh batériu, ktorá podporuje tzv. Pass through technológiu, čo znamená, že môžete vaporizér používať počas nabíjania.

Momentálne nedostupné (1 ks)
Kód: 686
Značka: AirVape
€68,90 –6 % €64,90 / ks
Kategória: Vaporizéry
Cartridge: Nie
Kapacita baterky: 1200 mAh
Koncentráty: Nie
Liquid: Nie
Sušina: Áno
Váha: 53 g
airvape xs go vaporizer greendoctor
€68,90 –6 %
Tak ako predchádzajúce verzie, aj AirVape Xs GO využíva kombináciu konvekčné a kondukčné technológie pre zabezpečenie čo najkvalitnejšieho systému zahriatia.
 
Vnútri nájdete perfektne padnúcu komoru oválneho tvaru, ktorá je vybavená spodným zahrievaním. Vďaka tomu je možné aktívne získavať výťažok z bylinných ingrediencií a previesť ich na hustý a hladký dym plný príchute. Xs GO je skvelý sólo vaporizér pre užívateľov, ktorí za dobrú cenu chcú tiež kvalitný výkon a vysokú úroveň diskrétnosti.

 

Design
Exteriér modelu AirVabe Xs GO je úzky, obohatený o ergonomické uchopenie, vyrobený z vysoko odolného ABS plastu, ktorý vzdoruje vysokým teplotám a umožňuje tak zariadenie pohodlne používať. Pre spustenie je nutné nastaviť požadovanú úroveň teploty. To je možné urobiť jediným tlačidlom jeho voľba sa zobrazí na LED displeji (s 5 úrovňami svetla) - je teda možné zariadenie rýchlo a jednoducho nastaviť na požadovanú teplotu.

 

Na vrchnej strane komory je magneticky umiestnený náustok, ktorý je jednoducho odstrániteľný pre potrebu doplnenia alebo čistenie. V spodnej časti je umiestnená oválna komora, ktorá je navrhnutá tak, aby jej horúce steny prichádzali do priameho kontaktu so suchými bylinami a vytvárali tak kompletnú extrakciu aj zahrievanie.

Čo do stránky dizajnu, je model AirVape Xs GO minimalistický, jednoducho použiteľný a extrémne diskrétny. Kompaktnosť tohto dizajnu znamená, že ho môžete mať kedykoľvek pri sebe. Vďaka inovatívnemu systému zahrievania si navyše budete môcť užiť suchých bylín doma i vonku.

 

Hybridné zahrievanie
Ako jeho starší brat, tiež AirVape Xs GO je vybavený hybridným konvekčným a kondukčním zahrievacím systémom. Oválna keramická spaľovňa zahrieva byliny priamou cestou, zatiaľ čo komora v spodnej časti sa napĺňa horúcim vzduchom a rovnomerne zahrieva misku. Spaľovňa je odolná voči chemickým reakciám a vysokým teplotám, čím je zamedzená možnosť horenia.
 

Keramická spaľovňa navyše napomáha vyrovnávať silu kondukcie, zatiaľ čo je komora naplnená teplým vzduchom, tým je zaistené balancované zahrievanie misky. Vďaka dvojitému filtrovanie je dym hladký a jemný, bez akýchkoľvek uvoľnených častíc, bez ohľadu na to, ako rýchlo vdychujete.

Batérie
AirVape Xs GO je vybavené 1200 mAh batériou, ktorá zahreje zariadenie k prvej teplote do 20 sekúnd. K úplnému nabitiu batérie je nutné ju nechať nabíjať po dobu približne 45 minút - čo je stále oveľa rýchlejšie, než u iných vaporizérov! Vďaka pass through technológii môžete batériu nabíjať, a pritom Xs GO stále používať, nemusíte sa preto obávať prerušeniu vášho vaporizovánia kvôli nízkemu stavu batérie.
 

AirVape Xs GO môžete nabíjať všade kde je prístup k USB vstupu, ako je napríklad u väčšiny moderných zásuviek alebo počítačov. 

Jednoduché použitie
AirVape Xs GO je jednoduché ako pre začiatočníkov, tak expertov, a to najmä vďaka ovládaniu jediným tlačidlom. To je používané ako k zapnutiu zariadenia, tak k výberu z piatich teplotných nastavení (180, 190, 200, 207 a 215 ° C). Rýchle zahrianie zariadenie do 20 sekúnd znamená, že môžete začať vaporizovat prakticky okamžite. Vďaka škrabke umiestnenej na zadnej strane zariadenia máte navyše vždy po ruke nástroj na premiešanie vložených bylín, vďaka tomu nepríde žiadna navnivoč.
 

Pre naplnenie AirVape Xs GO vašou obľúbenou bylinou stačí jednoducho odstrániť magnetický náustok, vďaka čomu získate prístup ku komore. Výrobca odporúča neplnenie v menšom, než je maximálny objem.

Záruka
AirVape Xs GO je dodávané s 2 ročnou zárukou.

 

Parametre 
1200 mAh batéria
Zahriatie počas 20 sekúnd
5 teplotných úrovní - od 180 ° C do 215 ° C
Automatický režim vypínania
Tlačidlo pre jednoduché ovládanie teploty ↑ ↓
Mikro USB Nabíjanie
Pass through technológie (používanie počas nabíjania)
Oválna keramická komora spaľovne
EZ AirPath (čiastočne izolovaná)
Ergonomický dizajn s jednoduchým uchopením
Zabudovaná škrabka

 

Doplnky (súčasťou produktu)

USB kábel
Čistiaci nástroj
Baliace nástroj
Náhradné sieťka filtra
 
 
Upozornenie pre kupujúcich: Vaporizér z hygienických dôvodov nie je možné vrátiť a preto od kúpnej zmluvy a jeho dodávke nemožno odstúpiť.

 

AirVape Xs GO vizualizácia

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
A Avatar autora | 16.11.2022
za tie € moc fajn
5
L Avatar autora | 9.11.2022
maly vapik splnil ocakavania
5
G Avatar autora | 4.11.2022
malý diskrétny , na byliny úplne postačujúce

Spoločnosť AirVape bola založená v roku 2013 a od tej doby prináša pre svojich zákazníkov prémiové vaporizéry a aromaterapeutické zariadenia na inhaláciu byliniek. AirVape sa snaží pomocou svojich dizajnov zariadení, ktoré kombinujú praktickosť, funkčnosť, skvelú užívateľskú ovládateľnosť za prijateľné ceny. Ak siahnete po produktoch značky AirVape určite neoľutujete a nájdete si produkt, ktorý hľadáte.