Kamenná predajňa OC Max Nitra PO-NE : 9:30 -20:00

Crafty+ C vaporizér - USB-C

So svojou vylepšenou technológiou a ohromujúcim výkonom je vaporizér Crafty+ rovnako vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov. Je navrhnutý tak, aby sa zmestil do vrecka, ľahko sa používa a zakaždým produkuje lahodnú, vychladenú paru. Model Crafty+ je približne o polovicu menší ako jeho väčší brat Mighty a je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú menší a diskrétnejší vaporizér - bez toho, aby utrpela kvalita.

Na objednávku
Kód: 1115
Značka: Storz & Bickel
€249,90 / ks
Kategória: Vaporizéry
Cartridge: Nie
Kapacita baterky: 3300 mAh
Koncentráty: Áno
Liquid: Áno
Sušina: Áno
Váha: 135 g
 
Design

Vďaka vylepšenej technológii a mimoriadne pôsobivému výkonu je vaporizér Crafty + rovnako vhodný ak pre začiatočníkov, tak aj pre skúsených užívateľov. Je navrhnutý tak, aby sa zmestil do vrecka, ľahko sa používa a zakaždým produkuje lahodnú, vychladenú paru. Model Crafty+ je približne o polovicu menší ako jeho väčší brat Mighty a je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú menší a diskrétnejší vaporizér - bez toho, aby utrpela kvalita.

Ak hľadáte dlhšiu výdrž batérie a možnosť použitia zariadení aj prí úplne vybitej batérii, predstavíme vám veľkého brata Craft +, vaporizér MIGHTY.

 

Maximum funkcií v minimalistickej podobe

Spoločnosť Storz&Bickel vyrobila pôvodný vaporizér Crafty v roku 2014 a odvtedy bol niekoľkokrát vylepšený, ale koncom roka 2019 dostal veľký upgrade a nový názov - Crafty+.

Najvýznamnejším vylepšením je batéria, ktorá teraz vydrží dlhšie, rýchlejšie sa nabíja a čas zahrievania sa skrátil na 60 sekúnd. Teraz môžete využívať aj tri prednastavené teploty namiesto dvoch ako predtým.

Zmenšila sa aj veľkosť vďaka novej obvodovej doske a vonkajší plášť prešiel faceliftom, takže je ešte diskrétnejší. A nakoniec získate aj ďalší rok záruky namiesto 2 až 3 rokov, ak sa rozhodnete zaregistrovať svoj Crafty+ u spoločnosti Storz&Bickel.

V roku 2021 bola vydaná nová generácia vaporizéra Crafty+. Tento model je vybavený zásuvkou USB-C, ktorá skracuje čas nabíjania o 25 minút, a plniacou komorou s keramickým povrchom, vďaka ktorej je ešte odolnejší voči poškriabaniu alebo poškodeniu.

 

Pôsobivá výdrž batérie

Crafty+ umožňuje na plné nabitie až 90 minút nepretržitej produkcie pary, čo je vzhľadom na jeho malé rozmery prekvapivo dlhá doba. Užitočný vibračný mechanizmus vás okamžite upozorní, keď je batéria takmer vybitá, čo vám poskytne dostatok času na jej dobitie a pokračovanie v práci.

 

Univerzálnosť

Na rozdiel od väčšiny prenosných vaporizérov môžete s Crafty+ vaporizovať nielen bylinky, ale aj oleje a koncentráty vďaka priloženej podložke na kvapaliny z nehrdzavejúcej ocele. Keďže si môžete zvoliť ľubovoľnú teplotu v rozmedzí od 40 do 210 °C, môžete si vybrať optimálnu úroveň tepla a získať hustú a chutnú paru bez ohľadu na to, čo sa rozhodnete vaporizovať.

 

Bluetooth aplikácia

Sprievodná aplikácia Crafty+ bola špeciálne navrhnutá tak, aby zlepšila celý váš zážitok z vapovania. Je k dispozícii pre iPhone aj Android a umožňuje vám ovládať teplotu, jas LED displeja a tiež vám dáva možnosť deaktivovať funkciu vibrácií, ak si to želáte.

Obľúbené nastavenia teploty si môžete uložiť aj na budúce sedenia, pretože aplikácia umožňuje úplné ovládanie bez toho, aby ste sa museli dotknúť samotného zariadenia. Ak vám používanie aplikácie nevyhovuje, nemusíte sa obávať, pretože jej používanie je úplne voliteľné a zariadenie môžete jednoducho ovládať pomocou zabudovaných tlačidiel - voľba je len na vás!

Poznámka: Od 17. novembra 2019 spoločnosť Apple obmedzila vapingové aplikácie v AppStore, takže ak nemáte stiahnutú kópiu aplikácie Storz&Bickel z minulosti, nebudete môcť ovládať svoj Crafty+ cez iPhone.

Android
iPhone:

1. Stiahnite si Bluetooth prehliadač Bluefy (zadarmo).
2. Otvorte prehliadač Bluefy a prejdite na stránku storz-bickel.com (webová aplikácia).
3. Webová aplikácia sa v prehliadači pripojí k zariadeniu prostredníctvom rozhrania Bluetooth.
4. Nastavte si teplotu a režimy podľa svojich predstáv.

 

Silný výkon

Crafty+ využíva konvekčný aj kondukčný ohrev, pretože má zabudovaný patentovaný výmenník tepla, ktorý zakaždým zaručuje vynikajúci výkon. Dokáže zabezpečiť stabilnú teplotu počas celej relácie, čo znamená, že budete mať hustú, chutnú a hladkú paru bez ohľadu na to, ako rýchlo vdychujete.

 

Jednoduché čistenie

Mnohé vaporizéry si vyžadujú neuveriteľne zložitý postup rozoberania a čistenia, ale vaporizér Crafty+ bol špeciálne navrhnutý s ohľadom na jednoduchosť používania. Všetky komponenty sú nielen vyrobené z najkvalitnejších možných materiálov, ale dajú sa aj ľahko rozobrať bez poškodenia. Táto inteligentná konštrukcia uľahčuje čistenie vaporizéra, aby sa zabezpečila maximálna hygiena a dlhá životnosť bez toho, aby ste strácali čas, ktorý môžete využiť na vapovanie!

Záruka
Vyporizér je dodávaný s 2 ročnou zárukou.

 

Parametre 
 • Nový a vylepšený Crafty
 • Pôsobivý výkon
 • Vysokokapacitná batéria
 • Vrecková veľkosť
 • Zahreje sa za 60 sekúnd
 • Možno použiť na bylinky, oleje a koncentráty
 • Jednoduché čistenie
 • Automatické vypnutie

 

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

 • Kábel USB
 • 3x tesniaci krúžok, malý
 • 3x normálne sitko, malé
 • 3x hrubé sitko, malé
 • 2x podložka na tekutiny, malá
 • Dávkovacia kapsula
 
 
 
Upozornenie pre kupujúcich: Vaporizér z hygienických dôvodov nie je možné vrátiť a preto od kúpnej zmluvy a jeho dodávke nemožno odstúpiť.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: