Kamenná predajňa OC Max Nitra

DaVinci MIQRO

DaVinci MIQRO je štvrtým modelom vaporizéra od inovatívnej spoločnosti DaVinci, ktorý je perfektným prírastkom k ich odkazu vo vytváraní rýdzej príchute. Tento model ponúka všetky výhody svojho predchodcu, modelu DaVinci IQ, a to v menšom prevedení. Pri svojich rozmeroch 80 x 34 x 23 mm a váhe 104 g je MIQRO o 33% menšia ako IQ. Diskrétne ho teda schováte do svojej dlane, nech už ste kdekoľvek. Aj napriek svojej veľkosti využíva MIQRO odolných materiálov a pokročilých technológií.

Na dotaz
Kód: 261
Značka: DaVinci
€119,90 / ks
Kategória: Vaporizéry
Cartridge: Nie
Kapacita baterky: 900 mAh
Koncentráty: Nie
Liquid: Nie
Sušina: Áno
Váha: 104 g

Najpôsobivejšia vlastnosť tohto suchého rastlinného vaporizéru je jeho multifunkčný zahrievací systém. Podľa vašej vlastnej preferencie si môžete vybrať medzi normálnou teplotou, šikovným ovládaním teploty, a dokonca aj módom pre rýchle zahriatie. DaVinci MIQRO je naviac vybavený vlastným nastaviteľným spaľovaním, môžete si preto vybrať intenzitu pri každom použití. Tieto dve funkcie sú doplňované zirkónovou vzduchovou komorou, vďaka tej sa aróma z rastlín nijako nemení.

 

Multifunkčný zahrievací systém
DaVinci MIQRO je vybavený multifunkčným zahrievacím systémom, ktorý ocenia ako začiatočníci, tak pokročilí používatelia. Prvým modulom je Precision, vďaka ktorému si môžete zvoliť teplotu, ktorá vám vyhovuje. Tento program je vhodný najmä pre pokročilých používateľov, ktorí presne vie, akú teplotu daná rastlina požaduje. Druhým modulom je múdra technológia Smart Path. Smart Paths sú prednastavené automatické programy, ktoré postupne zvyšujú teplotu o 12 ° C. Program obsahuje 4 nastavenia Smart Paths, a to v rozmedziach od 176 ° C do 188 ° C (v najnižších teplotách) po 210 ° C do 222 ° C (v najvyšších hodnotách).
 
V prípade najnižšieho nastavenia sa vám dostávajú najintenzívnejšie príchute a silný efekt,  zatiaľ čo spaľovanie vo vysokých teplotách je najlepšie pre celkový efekt. Vďaka tejto funkcii si môžu vaporizovanie naplno užiť aj začínajúci užívatelia.
 
Navyše je tu tretia možnosť, Boost, tento modul MIQRO rýchlo zahreje a udržiava ho na najvyššej teplote (po dobu stlačenia tlačidla).

 

 
Dizajn podporujúci príchuť
Vaporizování s kvalitnou príchuťou je prednosťou spoločnosti DaVinci. Okrem niekoľkých možností pre zahrievanie vaporizéru si môžete vybrať tiež intenzitu príchute vašich výparov, a to vďaka vzduchovej komore DaVinci MIQRO, ktorá je vyrobená zo zirkónia. Komory, spaľovňa aj náustok sú vyrobené z pevného keramického zirkónia, vďaka ktorému nie sú výpary ničím kontaminované a ich príchuť zostáva rovnaká, oproti iným výrobkom, u ktorých môžu použité materiály pri vysokej teplote ovplyvniť príchuť. Ďalšie výbavou MIQRO je nastaviteľná spaľovacia komora, u tej môže byť zmenená veľkosť až o 50%. Vďaka tomu môžete nastavovať funkcie počas každého použitia a tým si vytvoriť intenzitu príchute podľa vlastného želania. Nebojte sa s veľkosťou komory pohrať, práve vďaka tomu nájdete kombináciu, ktorá bude sedieť priamo vašim chuťovým bunkám.

 

 

Jednoduché použitie
Tiež moduly multifunkčného zahrievania sú do DaVinci MIQRO zakomponované tak, aby boli v súlade s jednoduchým užívateľským rozhraním výrobku. Všetko je zabalené do troch tlačidiel a jednoduchého matrixového displeja, vďaka ktorému nie je potrebné sa učiť zložité voľby. Pred každým použitím začnite nastavením spaľovacej komory podľa vášho želania. Druhým krokom je naplniť komoru rastlinami. Akonáhle je vaporizér nachystaný, stačí zapnúť tlačidlo napájania, a to piatimi stlačeniami. Nakoniec ďalším tlačidlom zvolíte požadovaný modul zahriatie (Precision alebo Smart Path) a pomocou tlačidiel nastavíte požadovanú teplotu. Prístroju trvá iba 30 sekúnd sa zahriať do najnižšej teplotnej hranice, vaporizér preto môžete používať kedykoľvek a kdekoľvek bez zbytočného zdržovania. Pokiaľ prerušíte používanie, prepne sa vaporizér do pozastaveného modulu, ten udržuje životnosť ako rastlín, tak batérie. V prípade, že vaporizér nepoužijete po dobu dvoch minút, bude prístroj automaticky vypnutý, s vypínaním si preto nemusíte robiť starosti.

 

Zaujímavé prvky 

O 33% menšia ako DaVinci IQ
Vzduchová komora vyrobená z keramiky a zirkónia zachováva príchuť
Nastaviteľná komora, do ktorej sa zmestí 0.1 g až 0.25 g
Vymeniteľná batéria s výdržou od 4 do 6 používaní na jedno nabitie (900 mAh)
3 moduly zahrievania: Precision, Smart Path, and Boost
80 x 34 x 23 mm a hmotnosť len 104 g

 

Doplnky (v cene)

USB nabíjací kábel
Čistiaca sada
Predĺžený náustok

  

UŽÍVATEĽSKÝ MANUÁL (EN)
 
Upozornenie pre kupujúcich: Vaporizér z hygienických dôvodov nie je možné vrátiť a preto od kúpnej zmluvy a jeho dodávke nemožno odstúpiť.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo DaVinci

DaVinci Tech - spoločnosť vznikla v roku 2011 a inšpiráciou bol práve známy renesančný inovátor Leonardo da Vinci. Rovnako ako Leonardo da Vinci, tak aj DaVinci Tech sú neustále poháňaní vpred hľadaním dokonalosti a tak vznikajú neskutočné priemyselné dizajny a inovatívne technológie. DaVinci navrhuje maličké zariadenia a snaží sa vyrábať najpokročilejšie produkty s funkciami, ktoré nadväzujú na piliere značky DaVinci Tech: čistota, inovácia a kontrola.