Kamenná predajňa OC Max Nitra

Flowermate Aura

Flowermate od Smiss sa vyznačuje kvalitnými produktmi za dostupné ceny. Ich najnovší vaporizér na trhu je Flowermate Aura, prenosný vaporizér s diskrétnym dizajnom a vynikajúcou tvorbou výparov. Aura kombinuje dostupnosť a funkčnosť vaporizéra ktorý váži iba 104 gramov. Úplne nová keramická zahrievacia komora bola navrhnutá tak, aby tvorila výpary so skvelou arómou a zároveň umožnila dlhú prevádzkovú dobu vďaka svojej energetickej efektívnosti.

Na dotaz
Kód: 142
Značka: Flowermate
€88,90 –9 % €80,90 / ks
Kategória: Vaporizéry
Cartridge: Nie
Kapacita baterky: 2600 mAh
Koncentráty: Áno
Liquid: Áno
Sušina: Áno
Váha: 104 g
CBD vaporizer aura flowermate greendoctor
€88,90 –9 %
Nová batéria u Flowermate Aura umožňuje vaporizáciu až 2 hodiny a vzhľadom na to, že zahrievacia doba je kratšia ako jedna minúta, získate oveľa viac vaporizácie na plný výkon.
 
Takto malé vaporizéry zvyčajne pracujú iba so sušenými bylinami alebo olejmi, ale Aura umožňuje vaporizáciu všetkého; bylín, koncentrátov a olejov. Digitálny displej zvyšuje presnosť a umožňuje užívateľovi nastaviť teplotu podľa svojich preferencií od 40 ° C do 230 ° C.

 

Vylepšená zahrievacia komora
Nová zahrievacia komora u Flowermate Aura má za cieľ maximalizovať pôžitok z aróma, zabezpečiť väčší prietok vzduchu a kvalitnejšie výpary. Vďaka keramickej nádobe, ktorá je položená nižšie než u predchádzajúcich verzií a vďaka siedmim výkonným zahrievacím vetráčikom, budú vaše rastliny odparovanie dôkladne a rovnomerne. Vzhľadov k tomu, že otvor pre prístup vzduchu je umiestnený nad elektronikou a vzduch je k vám vedený oddelene, máte istotu, že sa vám zakaždým dostanú silné a chutné obláčiky výparov. Zahrievacia komora používa vodivý dizajn, čo znamená, že akékoľvek spaľovanie vašich rastlín je úplne vylúčené.

 

Zapínanie
Ovládanie Aury je veľmi jednoduché, po vložení vašich rastlín jednoducho stlačte zapínacie tlačidlo 5x rýchlo za sebou, a u digitálneho displeja nastavte vami preferovanú teplotu pomocou tlačidiel + a -. Môžete si vybrať akúkoľvek teplotu medzi 40 ° C a 230 ° C  stupňovým škálovaním. Zahrievanie zapnete tak, že stlačíte tlačidlo zapnutia po dobu 2 sekúnd. Počkajte približne jednu minútu, kým sa na displeji neobjaví symbol pary. Potom je vaporizér pripravený na prevádzku!

 

Vysoká prenosnosť
Nielenže je Flowermate Aura výborným tvorcom silných a kvalitných výparov, ale je tiež skonštruovaný tak, aby poskytoval pohodlie a diskrétnosť. Jeho kompaktnou konštrukciou s veľkosťou iba 15 cm sa stáva perfektným spoločníkom na cesty. Nechcenému zapnutie Aury na cestách je zamedzené tým, že zapínací mechanizmus vyžaduje opätovné stlačenie zapínacieho tlačidla 5x rýchlo za sebou.

 

Predĺžená životnosť batérií
Aura disponuje batériou 2600 mAh Samsung / LG, umožňujúcu až 2 hodiny neprerušenej prevádzky - niečo nevídaného u vaporizérov tejto veľkosti a tejto cenovej kategórie. Dobíjanie je tiež veľmi jednoduché, jednoducho ho pripojte k akémukoľvek USB zariadeniu.

 

Multi-funkčnosť
Flowermate Aura má vymeniteľné zásobníky, čo znamená, že môžete odparovať ako sušené byliny, tak koncentráty vo forme voskov a tekutín. Zahrnuté sú dva rôzne typy zásobníkov, zásobník na sušené byliny a zásobník na tekutiny / vosky.

 

Zásobník na sušené byliny je praktický
Zásobník na tekutiny / vosky by mal byť použitý vždy pri použití koncentrátov, ako napr. voskov alebo olejov. Umiestnite váš koncentrát do tampónu zásobníka z prírodnej bavlny a potom vložte zásobník do vaporizéra.

 

Vlastnosti 

100% čistej výpary;Spaľovanie je vylúčené
Vodivé zahrievanie; čisté aróma
7 trysiek, ktoré zaisťujú výkonnosť extrakcie
2 hodiny nepretržitej prevádzky
Kompaktný dizajn; veľkosť menej než 15 cm
Rozohreje sa do jednej minúty
Digitálny displej s teplotným rozmedzím 40 ° C - 230 ° C
Vylepšená keramická komora
5-minútové vypínanie

 

Doplnky (Zahrnuté)
Aura náustok
Tampón na tekutiny / vosk (vyrobený z prírodnej bavlny)
Zásobník na byliny z nehrdzavejúcej ocele
5x nerezové sitko
Plniace pomôcky a dabber
Čistiaca kefka
USB nabíjací kábel
 
Upozornenie pre kupujúcich: Vaporizér z hygienických dôvodov nie je možné vrátiť a preto od kúpnej zmluvy a jeho dodávke nemožno odstúpiť.

 

5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
H Avatar autora | 22.11.2022
zo zaciatku som citil trochu umeliny pri vapovani casom to prestalo to je jedine minus inak som spokojny
5
S Avatar autora | 12.11.2022
spokojny
5
M Avatar autora | 9.11.2022
za tu cenu dobry vapo
5
P Avatar autora | 4.11.2022
cenovo dostupný , na začiatok bohate stačí

Logo Flowermate

Flowermate sa zameriava na poskytovanie zážitku najvyššej kvality. Výrobky Flowermate sú vytvorené tak, aby efektívne vyťažili maximum z Vašich bylinných zmesí a zároveň poskytovali cenovo dostupné a štýlové zariadenia. Spoločnosť Flowermate, sa už roky zameriava na suché bylinky a koncentráty, aby dokázala neustále posúvať technológiu prenosných aromaterapeutických zariadení. Flowermate sa snaží udržiavať si náskok pred konkurenciou a preto neustále pracujú na vylepšovaní a úpravách jednotiek, tak aby poskytovali tú najlepšiu používateľskú skúsenosť.