Kamenná predajňa OC Max Nitra

Flowermate V5 NANO

Pokiaľ zháňate diskrétny a vysoko kvalitný vaporizér, ktorý je vhodný ako pre suché rastliny, tak koncentráty, potom sa vám bude hodiť práve Flowermate V5 Nano. V5 Nano je kombináciou malej a nenápadnej veľkosti Flowermate modelov ako sú Aura a V5.0s Pro a unikátneho zahrievacieho systému, ktorý je schopný produkovať impozantný dym doma i na cestách.

Skladom (1 ks)
Kód: 141
Značka: Flowermate
€127,90 –10 % €115 / ks
Kategória: Vaporizéry
Cartridge: Nie
Kapacita baterky: 2500 mAh
Koncentráty: Áno
Liquid: Áno
Sušina: Áno
Váha: 142 g
CBD vaporizer v5 nano flowermate greendoctor
€127,90 –10 %

Už na prvý pohľad je jasné koľko starostlivosti bolo V5 Nano venované. Je dostatočne malý na to, aby sa vám vošiel do dlane, disponuje priestorom pre schovanie náustku a jeho prevedenie má nenápadný modrý dizajn. Zovňajšok však nie je to jediné, na čom vo Flowermate tvrdo pracovali. V5 Nano je zároveň výkonným prístrojom, ktorý je schopný konkurovať ďalším produktom na trhu, a to aj neprenosným vaporizérům. Zahrievací systém ponúka širokú škálu nastavenia teploty a časovania programov a dokonca aj veľkú lítium-iónovú 18650 batériu (2500 mAh) zaisťujúci dlhú výdrž. Či už ste vo vaporizování zbehlí, alebo ešte len začínate, s Flowermate V5 Nano je jednoduché si užiť všetky jeho funkcie kedykoľvek a kdekoľvek budete chcieť.

Nenápadný
Ak je pre vás diskrétnosť dôležitým prvkom, potom vás Flowermate poteší. Jeho rozmery sú 9 x 4 cm, meno Flowermate V5 Nano je teda celkom presné. Tento vaporizér sa vám vojde ako do dlane, tak do vrecka. Môžete ho vďaka tomu používať kdekoľvek bez povšimnutia. Model V5 Nano sa bude hodiť používateľom, ktorí ho chcú mať neustále po ruke, či už v parku alebo na party. Flowermate si dalo záležať na tom vytvoriť výrobok, ktorý je nielen nenápadný, ale aj štýlový. Navrhnutý v elegantnej modrej farbe a vyrobený zo silného a odolného hliníka, doplnený o priesvitný sklenený náustok a veľký displej (25 mm). Dokonca aj vnútorná spaľovacia komora je v čiernej farbe, čo uľahčuje čistenie.

Jednoduchý
Jedným z dôvodov, prečo je Flowermate V5 Nano skvelou voľbou medzi vaporizéry je jeho jednoduché užívateľské rozhranie. Potom čo umiestnite suché rastliny alebo koncentrát do komory (napríklad použitím priloženého lievika), stačí päťkrát stlačiť tlačidlo napájania, čím sa zariadenie spustí. Vďaka vbudovaným vibráciám svoje zariadenie ani nemusíte vytiahnuť z vrecka, natoľko diskrétny môžete byť. Akonáhle sa zariadenie aktivuje, stačí nastaviť teplotu tlačidlami hore a dolu. Každé kliknutie zvyšuje alebo znižuje teplotu o jeden stupeň, samotná teplota sa vám ukazuje na OLED displeji. Vibrácie vás opäť upozorní, že je V5 Nano zahriate a pripravené na použitie (časové rozmedzie zahriatí je medzi 10 a 30 sekundami). Pre vašu bezpečnosť i pohodlie sa vaporizér po piatich minútach prepína do režimu spánku. Program však môžete využívať aj dlhšie, stačí zariadenie prebudiť podržaním napájacieho tlačidla.

Výkonný
Aj cez svoju malú veľkosť je Flowermate V5 Nano plný výkonných a zdatných komponentov, ktoré produkujú mraky a mraky dymu. Hlavným stredobodom záujmu vnútorného fungovania V5 Nano je kombinácia kondukčné a vodivé tepelné metódy, ktorá maximalizuje výhody oboch techník a tým zdokonaľuje kvalitu príchutí a účinnosti rastlín a olejov. Tiež tu môžete využiť nastavenie podľa vlastnej ľubovôle. Flowermate navyše užívateľom ponúka veľmi široké teplotné rozhranie od 40 ° C do 230 ° C, hoci ako veľa z vás vie, sladkou teplotou je bod pod 205 ° C. Tento nastaviteľný teplotný systém je napájaný pôsobivou batériou s kapacitou 2500 mAh, tá dodáva výdrž od 40 do 50 minút. Batériu pritom nabijete za 2.5 hodiny využitím mikro-USB napájanie. Batéria je navyše výmenná, môžete preto so sebou jednoducho nosiť náhradnú a pokračovať vo vaporizování.

Zaujímavé prvky

Nízka odolnosť voči ťahu a výpary plné chutí
Kombinácia konvekčného a vodivého zahrievanie
Výkonná 2500 mAh batéria
OLED displej s hmatovou odozvou
Veľkosť priamo do dlane a diskrétny dizajn
Vhodný pre využitie na suché rastliny i koncentráty

Doplnky (v cene)

Náustok z borosilikátového skla
Flowermate Lítium-iónová batéria 2500 mAh
Zásobník
USB rýchlo nabíjací kábel
Nádobka tekutina / vosk
Stredná nádobka z nerezovej ocele
Výbava na údržbu
5x náustok a sieťka pre komoru

Upozornenie pre kupujúcich: Vaporizér z hygienických dôvodov nie je možné vrátiť a preto od kúpnej zmluvy a jeho dodávke nemožno odstúpiť.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 18.02.2022
Už som si ho kupoval dávnejšie, ale som rád, že som zainvestoval a kúpil si ho. Stále ho používam a najlepšie na tom všetkom je, že sa dá vymeniť baterka a použiť na sušinu aj koncentráty. Pecka, odporúčam.
G Avatar autora GreenDoctor.sk (Administrátor) 18.02.2022
Ďakujeme za recenziu, skutočne nás teší každá takáto recenzia :)

Logo Flowermate

Flowermate sa zameriava na poskytovanie zážitku najvyššej kvality. Výrobky Flowermate sú vytvorené tak, aby efektívne vyťažili maximum z Vašich bylinných zmesí a zároveň poskytovali cenovo dostupné a štýlové zariadenia. Spoločnosť Flowermate, sa už roky zameriava na suché bylinky a koncentráty, aby dokázala neustále posúvať technológiu prenosných aromaterapeutických zariadení. Flowermate sa snaží udržiavať si náskok pred konkurenciou a preto neustále pracujú na vylepšovaní a úpravách jednotiek, tak aby poskytovali tú najlepšiu používateľskú skúsenosť.