Kamenná predajňa OC Max Nitra PO-NE : 9:30 -20:00

G Pen Connect x Lemonnade - Vaporizér

Spoločnosť G Pen v spolupráci s legendárnym raperom a podnikateľom Bernerom z Bay Area s potešením predstavuje vaporizér Lemonnade x G Pen Connect. Táto limitovaná edícia, ktorá je kompletne prispôsobená, vrátane batérie Connect, tanku, puzdra a konopného cestovného puzdra, všetko v univerzálne uznávanej modrej farbe Cookies, je vizuálne oslnivá a revolučná svojou funkčnosťou, pretože ju možno spárovať s akýmkoľvek vodným filtrom z vašej existujúcej zbierky.Pero G Pen Connect je revolučná alternatíva k bežnému používaniu koncentrátov, ktorá sa zahreje na požadovanú teplotu do piatich sekúnd od aktivácie, čím zabezpečuje vysokú hustotu a kvalitu pary bez toho, aby ste sa museli starať o oheň a nail.

Na objednávku
Kód: 1118
€155,90 / ks
Kategória: Vaporizéry
Cartridge: Nie
Kapacita baterky: 850 mAh
Koncentráty: Áno
Liquid: Nie
Sušina: Nie
Váha: 135 g

Pero G Pen Connect je revolučnou alternatívou k bežnému používaniu koncentrátu, ktorý sa zahreje na požadovanú teplotu do piatich sekúnd od aktivácie, čím zabezpečuje výrobu vysokohustej a kvalitnej pary bez toho, aby ste sa museli starať o oheň a nail. Vďaka keramickému žhaviacemu prvku a patentovanej technológii reverzného prúdenia vzduchu pero G Pen Connect odparuje koncentráty rovnomerne a efektívne, čo umožňuje vytvárať hladké a husté poťahy.

Vďaka trom nastaveniam teploty a vylepšenému režimu poťahovania sa zariadenie Connect prispôsobí chuti a teplotným preferenciám každého používateľa, aby zvládlo širokú škálu koncentrátov. Batéria G Pen Connect má kapacitu 850 mAh a používa jednoduché magnetické pripojenia na rýchle a jednoduché nastavenie. Hoci je zariadenie malé, dokáže vykonávať viacero po sebe idúcich relácií a zároveň podporuje nepretržité nabíjanie, kedykoľvek je to potrebné.

G Pen Connect ponúka kompatibilné pripojenie na sklo o rozmeroch 10 mm*, 14 mm a 18 mm*, vďaka čomu je vhodným partnerom pre akýkoľvek vodný diel so samičím spojením. Odpružené tlačidlo pre " turbo" (carb cap) vytvára okamžitý prietok vzduchu, čo umožňuje jednoduché čistenie komory. Hoci je súprava G Pen Connect ideálna na domáce použitie, štandardne sa dodáva s konopnou cestovnou taškou, vďaka ktorej je skladovanie a preprava rovnako jednoduchá ako používanie samotného zariadenia Connect.

​​*Predáva sa samostatne


Patenty:
US 10,004,264 B2
US 10,021,909 B2
US 10,188,145 B2
US 10,321,721 B2
US 10,327,470 B2

 

MAGNETICKÝ UZÁVER NÁDRŽKY
Na ukrytie koncentrátov

KERAMICKÉ VYKUROVACIE TELESO
S patentovanou technológiou reverzného prúdenia vzduchu

VÝKONNÁ BATÉRIA 850MaH
S tromi rôznymi nastaveniami napätia

ODPRUŽENÉ TLAČIDLO PRE "TURBO"
Na účinné čistenie komory

SKLENENÝ ADAPTÉR
Možno ho pripojiť k akejkoľvek vodnej časti s pripojením na sklo

Záruka
Vyporizér je dodávaný s 2 ročnou zárukou.

 

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

  • 1 batéria G Pen Connect
  • 1 nádržka G Pen Connect
  • 1 puzdro G Pen Connect
  • 1 samčí adaptér G Pen Connect (14 mm)
  • 1 samčí konektor G Pen Connect
  • 1 nabíjací kábel Micro USB na USB
  • 3 náhradné o-krúžky
 
 
 
Upozornenie pre kupujúcich: Vaporizér z hygienických dôvodov nie je možné vrátiť a preto od kúpnej zmluvy a jeho dodávke nemožno odstúpiť.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: