Kamenná predajňa OC Max Nitra PO-NE : 9:30 -20:00

G Pen Micro+ x Dr. Greenthumb's - Vaporizér

Spoločnosť G Pen v spolupráci s legendárnym raperom a podnikateľom Bernerom zo zálivu s hrdosťou predstavuje vaporizér Dr. Greenthumb's x G Pen Roam. Prenosný vaporizér typu všetko v jednom, intuitívne navrhnutý na vaporizáciu koncentrátov filtrovaných vodou na cestách. G Pen Roam je vybavený samonosnou hydrotrubičkou z borosilikátového skla, plne kremičitou nádržkou a výkonnou lítium-iónovou batériou s kapacitou 1300 mAh. G Pen Roam sa v priebehu niekoľkých sekúnd po aktivácii zahreje na ideálnu teplotu pre ľahký, plynulý vaping plný chuti.

Na objednávku
Kód: 1113
€249,90 / ks
Kategória: Vaporizéry
Cartridge: Nie
Kapacita baterky: 1300 mAh
Koncentráty: Áno
Liquid: Nie
Sušina: Nie
Váha: 85 g

G Pen Roam x Dr. Greenthumb's sa prispôsobí chuti a preferenciám každého používateľa pomocou digitálnej regulácie teploty a LED displeja v rozsahu od 600°-800°+F (315°-427°+C) spolu s hmatovou spätnou väzbou, ktorá signalizuje, kedy je zariadenie pripravené na použitie. Model Roam je navrhnutý s dôrazom na diskrétnu prenosnosť a je obalený v ľahkom, ale odolnom plášti z hliníkovej zliatiny, ktorý úplne zakrýva kremennú nádržku a sklenenú vodnú trubicu. Priechodná technológia umožňuje používať zariadenie, keď je zapojené do siete, a všetky časti, ktoré sú pripojené k páru, možno ľahko rozobrať a vyčistiť.

Každá kompletná sada G Pen Roam x Cookies sa štandardne dodáva s cestovným puzdrom s priestorom na dve nádobky na koncentrát a vreckom na príslušenstvo, ktoré obsahuje nabíjací kábel micro USB, pechovací nástroj a vatové tyčinky.

- Roam je vybavený pokročilou technológiou
- Diskrétna kremenná komora
- Ochranný kryt
- Uzavretá sklenená hydro-trubica
- Odnímateľný silikónový náustok
- Odolný hliníkový plášť
- Hmatová spätná väzba
- Veľký LED displej
- Regulácia teploty v rozmedzí 315°-425°C
- Rýchle priechodné nabíjanie

Záruka
Vyporizér je dodávaný s 2 ročnou zárukou.

 

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

  • 1 batéria G Pen Roam
  • 1 G Pen Roam kremenná komora
  • 1 G Pen Roam sklenená rúrka
  • 1 G Pen Roam Nátrubek
  • 1 G Pen Tool
  • 1 nabíjací kábel Micro USB
 
 
 
 
Upozornenie pre kupujúcich: Vaporizér z hygienických dôvodov nie je možné vrátiť a preto od kúpnej zmluvy a jeho dodávke nemožno odstúpiť.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: